خدمات
سفارش طراحی سایت

وقتی صحبت از حضور در فضای آنلاین می‌شود، داشتن یک وبسایت حرفه‌ای ضروری است. رادپرداز، به عنوان یک آژانس طراحی وب پیشرو با سابقه بیش از 15 سال، طیف گسترده‌ای از خدمات طراحی وب سایت را برای رفع نیازهای مختلف کسب و کارها ارائه می‌دهد. این که آیا شما به یک وبسایت در زمینه تجارت الکترونیکی‌، پورتال خبری‌، بستر آموزشی، وبلاگ شخصی، سازمانی یا نمونه کارهای هنری نیاز دارید را میتوانید از طریق صحبت با مشاوران ما بهدست آورید. رادپرداز سفارش طراحی انواع سایت در زمینههای مختلف را تحت پوشش قرار داده است.

انواع خدمات طراحی وبسایت حرفه ای

خدمات ارائه شده در این حوزه

وب سایت‌ فروشگاهی

اگر دنبال فروش محصولات یا خدمات آنلاین هستند، یک وبسایت فروشگاهی یا معرفی خدمات برای کسب و کار شما بسیار مفید و موثر خواهد بود.

وب سایت‌ شرکتی

چه یک بیزینس کوچک داشته باشید یا مدیر یک شرکت بزرگ باشید، داشتن وبسایت سازمانی حرفه‌ای برای ایجاد اعتبار و جذب مشتری بسیار مهم است.

وب سایت‌ آموزشی

در عصر دیجیتال، آموزش آنلاین محبوبیت فوقالعاده‌ای را به دست آورده است. رادپرداز می‌تواند به شما در ایجاد یک پلتفرم آموزشی کمک کند.

وب سایت‌ شخصی

برای افرادی که در تلاش برای به اشتراک گذاشتن افکار، تجربیات یا تخصص خود هستند، وبلاگ شخصی یک راه عالی برای حضور آنلاین و معرفی خود است.

سفارش طراحی سایت حرفه‌ای در مجموعه ما

مراحل طراحی وب سایت حرفه ای در مجموعه رادپرداز

سفارش طراحی سایت حرفه‌ای در مجموعه ما، فرآیندی ساده و کارآمد است. در این‌ جا یک راهنمای گام به گام برای کمک به شما برای شروع آمده است که توصیه می‌کنیم آن را به ترتیب طی کنید.

مشاوره اولیه

این فرآیند با یک مشاوره اولیه بهصورت حضوری یا تلفنی آغاز می‌شود. در طی این مشاوره، الزامات، اهداف و ویژگی‌های مورد نظر خود را برای وبسایت‌تان مورد بحث قرار می‌دهید. همچنین ما، نمای کلی از خدمات، قیمت و جدول زمانی خود را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

پیشنهاد و توافق

بر اساس مشاوره شما، ما پروپوزال مفصلی را با تشریح محدوده پروژه، محصولات تحویلی و هزینه تهیه خواهیم کرد. پس از بررسی و تایید پروپوزال، قراردادی منعقد میشود که شکل پروژه را رسمیتر میسازد و جدول زمانی و شرایط پرداخت هم، در این مرحله به توافق خواهند رسید.

طراحی و توسعه

پس از امضای قرارداد و ثبت سفارش طراحی سایت، تیم طراحان و توسعه دهندگان ما، کار خود را شروع می‌کنند. آن‌ها چارچوب‌ها را برای ارائه مفاهیم طراحی ایجاد خواهند کرد. علاوه‌بر این تا زمانی که از طراحی راضی نباشید، فرصت درخواست تجدید نظر را خواهید داشت.

ایجاد و ادغام محتوا

لازم است محتوای مدنظر، شامل متن، تصاویر، ویدئوها و هر رسانه دیگری برای قرارگیری روی وبسایتتان را ارائه دهید. اگر در این زمینه به کمک نیاز دارید، می‌توانیم خدمات کپی رایتینگ و طراحی گرافیک را ارائه دهیم تا سایت شما دارای محتوای مناسبی باشد.

مزایا و ویژگی های سفارش طراحی وب سایت در رادپرداز

هنگامی که رادپرداز را برای طراحی وبسایت حرفه ای انتخاب می‌کنید، می‌توانید انتظار طیف وسیعی از مزایا و ویژگی‌هایی را داشته باشید که ما را از رقبا متمایز می‌کند.

طرح‌های سفارشی

تیم طراحی سایت مجموعه ما، امکان طراحی وبسایت منحصر بهفرد و متناسب را با استفاده سلیقه شما و طرحی که در اختیار کارشناسانمان قرار میدهید داشته و به بهترین نحو سفارش شما را به انجام میرساند؛ یک طراحی که با هویت برند و اهداف تجاری شما هماهنگ باشد.

طراحی تعاملی و واکنشگرا

در دنیای امروز، داشتن یک وبسایت پاسخگو بسیار مهم است. رادپرداز تضمین می‌کند که تمام وبسایت‌هایی که سایتهایی که در این مجموعه طراحی میشوند، در برابر ارتباط از طریق سایر وسایل به غیر از لپ تاپ نیز کاملاً پاسخگو هستند. به این معنی که آن‌ها با اندازه‌ها و دستگاه‌های مختلف با ابعاد متنوع صفحه، سازگاری دارند‌.

معماری سئو پسند

یک وب سایت که بهصورت بهینه و مناسب طراحی شده است، نه تنها از نظر بصری جذاب بوده بلکه برای موتورهای جستجو نیز بهینه است. آژانس طراحی سایت رادپرداز، اهمیت بهینه سازی موتور جستجو (SEO) را درک کرده و بهترین شیوه‌های سئو را در هر وبسایتی که طراحی می‌کند، میگنجاند.

رابط کاربر پسند

وقتی بهعنوان کاربر وارد یک سایت میشوید، سهولت در کار با سایت بسیار حائز اهمیت است. همچنین این مورد در ماندگاری مخاطبان در سایت شما نیز بسیار حائز اهمیت است. تیم ما، خدمات طراحی سایت را با اولویت قرار دادن تجربه کاربر انجام می‌دهد.

پشتیبانی و نگهداری مداوم

رادپرداز همچنین متعهد است حتی پس از راهاندازی وب سایت شما نیز، خدمات پشتیبانی مناسبی را ارائه دهد. ما خدمات پشتیبانی و نگهداری مداوم را ارائه میدهیم تا اطمینان حاصل شود که وبسایت‌ شما ایمن و بهروز برای عملکرد مخصوصش بهینه شده است.

عوامل موثر بر هزینه خدمات طراحی سایت

وقتی صحبت از هزینه خدمات طراحی سایت در رادپرداز به میان می‌آید، عوامل متعددی در این امر دخیل هستند. برای مثال پیچیدگی طراحی سایت، نقش بسزایی در تعیین هزینه دارد. یک طراحی ساده در مقایسه با یک طراحی پیچیده با ویژگی‌ها و قابلیت‌های سفارشی به زمان و تلاش کمتری نیاز دارد. هرچه طراحی پیچیده‌تر باشد، هزینه آن نیز بیشتر است.

تعداد صفحاتی که وبسایت شما خواهد داشت نیز بر هزینه نهایی آن تأثیر می‌گذارد. هر صفحه نیاز به طراحی، توسعه و قرارگیری محتوا دارد. اگر وبسایت‌تان به تعداد صفحات زیادی نیاز دارد، هزینه آن در مقایسه با سایتی با صفحات کمتر بیشتر خواهد بود. همچنین اگر وب‌سایت شما به ویژگی‌ها یا قابلیت‌های سفارشی نیاز دارد که فراتر از قالب‌ها و افزونه‌های استاندارد و رایج است، این امر درنهایت به هزینه کلی اضافه میکند.

توجه داشته باشید اگر برای ایجاد محتوا، کپی رایتینگ یا طراحی گرافیکی به کمک نیاز دارید، این مورد نیز برای شما هزینه اضافی در بر خواهد داشت. تیم طراحی سایت ما می‌تواند این خدمات را ارائه دهد و در هزینه کلی پروژه طراحی وبسایت شما لحاظ می‌شود. علاوه‌بر این، خدمات پشتیبانی و نگهداری مداوم را هم ارائه می‌دهد که می‌تواند در بسته ماهیانه یا سالانه ارائه شود.

نکات مهم سفارش طراحی وب سایت

سفارش طراحی سایت یک سرمایهگذاری قابل توجه است و در نظر گرفتن چند فاکتور حیاتی برای اطمینان از نتیجه موفقیت آمیز ضروری است. به همین دلیل هم در ادامه چند نکته مهم ذکر شده است که برای دستیابی به نتیجهای بهتر، لازم است آنها را هم مدنظر قرار دهید.

اهداف و مقاصد خود را مشخص کنید

پیش از مراجعه به رادپرداز یا هر آژانس طراحی وبسایت، مهم است که اهداف و مقاصد خود را برای سایت‌تان مشخص کنید. از طریق سایتتان قصد دارید به چه هدفی برسید؟ مخاطبان شما چه کسانی هستند؟ با داشتن اهداف روشن در ذهن، می‌توانید به طور موثر خواسته‌ها و انتظارات خود را به تیم طراحی منتقل نمایید.

تحقیق کنید و الهام بگیرید

زمانی را صرف تحقیق و جمعآوری الهامات و ایدهها برای طراحی وبسایت خود کنید. بهدنبال وب‌سایت‌هایی در حرفهی خود یا کسب‌وکارهای مشابهی باشید که آن‌ها را تحسین می‌کنید. ویژگی‌ها، طرح‌ها و قابلیت‌هایی که به ذهنتان میرسد را یادداشت کنید. این مورد به تیم طراحی ما کمک می‌کند ترجیحات شما را درک کنند و طرحی را ایجاد کنند که با نظر شما همسو باشد.

یک بودجه واقع بینانه تنظیم کنید

هنگام سفارش ساخت سایت، میزان بودجه در درنظر گرفته بسیار مهم است. بنابراین محدودیت‌های مالی خود را درک کنید و در مشاوره اولیه بودجه‌تان را اطلاع دهید. سپس مشاوران ما می‌توانند گزینه‌ها و توصیه‌هایی را به شما ارائه دهند که متناسب با بودجه‌تان باشد بدون این که کیفیت دچار افت شود.

پلتفرم مناسب را انتخاب کنید

پلتفرمی که وبسایت مورد نظر بر روی آن ساخته می‌شود را در نظر بگیرید. ما میتوانیم بسته به نیاز شما در پلتفرم‌های مختلف وبسایت طراحی کنیم. خواه وردپرس، Shopify یا یک CMS سفارشی باشد، حتماً درخصوص مزایا و معایب هر پلتفرم با تیم طراحی صحبت کنید تا تصمیمی آگاهانه را بگیرید.

ارتباط و همکاری خود را حفظ کنید

ارتباط و همکاری موثر، کلید یک پروژه طراحی وبسایت موفق است. بنابراین پس از سفارش طراحی وبسایت هم، ارتباط را با تیم طراحی حفظ کنید و همکاریهای لازم به داشته باشید. این مورد باعث میشود که پروژه به آرامی پیشرفت کرده و در مسیر درستی گام بردارید.

نمونه کارهای سفارش ساخت سایت در مجموعه رادپرداز

برای اینکه شناخت بهتری از کیفیت و تنوع وبسایتهای ایجاد شده توسط رادپرداز داشته باشید، در این جا چند مثال آورده شده است. این نمونه‌ها توانایی این شرکت را در ایجاد وب‌سایت‌های بصری جذاب، کاربرپسند و کاربردی در صنایع و جایگاه‌های مختلف نشان می‌دهند.

سوالات متداول

توجه داشته باشید این مسئله به امکانات، نوع سایت و نیاز شما بستگی دارد. البته بهطور تقریبی می‌توان گفت که خدمات طراحی سایت اغلب بین 10 الی 60 روز، زمان احتیاج دارند. البته این مدت برای قالب‌های آماده‌ای که به تغییرات کمی نیاز دارند، کمتر است. جهت کسب اطلاعات دقیق‌تر توصیه می‌شود با کارشناسان ما در تماس باشید.

هزینه سفارش طراحی سایت به عوامل مختلفی همچون امکانات سایت، زمینه سایت، شرکت مورد نظر، نوع سایت و سایر عوامل مشابه بستگی دارد. شما از طریق ارتباط با کارشناسان تیم طراحی سایت ما، می‌توانید هزینه‌های لازم برای طراحی یک سایت حرفهای را استعلام بگیرید.

برای سفارش ساخت سایت سعی کنید از آژانس‌های طراحی سایت حرفه‌ای و باتجربه همچون رادپرداز، که پشتیبانی سریع و دائمی دارند، کمک بگیرید تا شاهد خروجی عالی و بی‌نقصی باشید. برای شروع کار، همین الان از طریق راههای ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان فروش ما ارتباط بگیرید و ضمن دریافت مشاوره رایگان، سفارش خود را نیز ثبت کنید.

دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت

اگر قصد سفارش طراحی سایت حرفه‌ای را دارید اما هنوز پاسخ برخی سوالات را به خوبی دریافت نکرده‌اید، از مشاوره رایگان طراحی وبسایت حرفه ای ما استفاده کنید. در طول این مشاوره، می‌توانید درخصوص نیازها، اهداف و هر گونه نگرانی که ممکن است داشته باشید، صحبت کنید. تیم طراحی رادپرداز با ارائه مشاوره و توصیه‌های تخصصی به شما در تصمیمگیریای آگاهانه کمک می‌کند.