خدمات
شبکه‌های اجتماعی

تعامل با مشتریان، یکی از راه‌های جذب مشتری است. تعامل با مشتریان در بستر شبکه‌های اجتماعی از حساسیت بالایی برخوردار است. ممکن است این کار به‌ظاهر ساده باشد ولی اگر به‌درستی صورت نگیرد موجب هدر رفتن زحمات شما می‌شود. رادپرداز شرکتی در راستای دیجیتال مارکتینگ هست که به کسب و کارها کمک می‌کند تا با سرعت بیشتری دیده شده و بتوانند نیازهای مخاطبان خود را به بهترین شکل برآورده کنند. برای دریافت خدمات شبکه های اجتماعی از مجموعه رادپرداز و مدیریت شبکه‌های اجتماعی خود، هم­اکنون از طریق ارتباط با مشاوران ما، اقدام به ثبت سفارش خود در این زمینه بفرمایید.

انواع خدمات شبکه های اجتماعی ما

مجموعه رادپرداز در حوزه‌ خدمات شبکه‌های اجتماعی و مدیریت آن­ها فعالیت‌های مختلفی را انجام می‌دهد. مجموعه ما، همواره تلاش کرده است تا به شما کمک کند تمرکزتان را بر روی کسب‌وکار خود گذاشته و درگیر مسائل مربوط به مدیریت شبکه‌های اجتماعی خود نشوید. در اینجا به مهم‌ترین خدمات شبکه‌های اجتماعی مجموعه رادپرداز اشاره می‌کنیم.

ادمینی و مدیریت

رادپرداز

هشتک گذاری مرتبط، کپشن نویسی و...

افزایش بازدید و فالوور

افزایش بازدید اینستاگرام و میزان فروش

تدوین استراتژی

عملکردی هدفمند برای رشد و صرف بهینه وقت خود

کمپین‌های تبلیغاتی

تبلیغ و شناساندن یک محصول یا خدمات به جامعه هدف

ادمینی و مدیریت صفحه کاری

پس از انتخاب یک بستر مناسب برای معرفی خدمات و برند خود، لازم است پیج یا صفحه خود را مدیریت کنید. مجموعه‌‌ رادپرداز با ارائه خدماتی همچون هشتک گذاری مرتبط، کپشن نویسی مناسب، پست گذاری منظم، تبلیغ در سایر صفحه‌های پربازدید، پاسخگویی به مخاطبان و غیره، سبب ارتقا صفحه شما خواهد شد. در حال حاضر در ایران شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام، تلگرام، واتساپ، روبیکا و ایتا موردتوجه مخاطبان است. مدیریت شبکه‌های اجتماعی توسط ادمین‌های مجرب، موجب رشد صفحه و رونق کسب‌وکار شما می‌شود.

افزایش بازدید و فالوور

افزایش بازدید اینستاگرام، تأثیر مستقیمی بر روی میزان فروش پیج‌های کاری دارد. به همین خاطر بسیاری از صاحبان کسب‌وکارها به­دنبال روش‌هایی برای افزایش بازدید پیج خود هستند. این پروسه ممکن است برای پیج‌های تازه تأسیس بسیار زمان‌بر و خسته‌کننده باشد. با استفاده از این خدمات دیگر لازم نیست زمان طولانی را برای به درآمد رسیدن منتظر بمانید و می‌توانید از همان ابتدای تأسیس صفحه کسب درآمد کنید.

چنانچه نیاز به سفارش تیزر تبلیغاتی باکیفیت و ایده‌آل را دارید، این کار را با خیال راحت و آسوده به همکاران ما در رادپرداز بسپارید. مجموعه ما یکی از باتجربه‌ترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات طراحی تیزرهای تبلیغاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب است.

تدوین استراتژی

نمی‌توان از یک برنامه‌ مشخص برای هدایت تمامی کسب و کارها استفاده کرد. تدوین استراتژی به شما کمک می‌کند تا با برنامه‌ریزی مشخص و اهداف از پیش تعیین‌شده قدم بردارید و متناسب با آن عمل کنید. یکی از خدمات شبکه‌های اجتماعی در مجموعه رادپرداز که آن را از سایر رقبای خود متمایز کرده است تدوین استراتژی است. مجموعه ما، پیش از هر اقدامی ابتدا با تیمی مجرب با توجه به نیازهای شما بازار هدف را شناسایی می‌کند و نقشه راهی را برای رسیدن شما به اهدافتان طراحی می‌کند. تدوین استراتژی موجب می‌شود به‌صورت هدفمند عمل کنید و وقت خود را صرف اموری که در رشد شما نقشی ندارند، نکنید.

تولید محتوای حرفه‌ای

شرکت‌های زیادی در حوزه خدمات شبکه‌های اجتماعی تولید محتوا می‌کنند. ولی از این ‌بین، تولید محتوایی که متناسب با نیاز مشتری باشد و بتواند پاسخگوی سؤالات ذهن مشتری باشد، می‌تواند متمایز از سایر محتواها باشد و نظر مخاطبان را به خود جلب کند. پیش از آنکه پست یا وبلاگی نوشته شود ،نویسنده باید نسبت به مخاطبان خود آشنایی کافی داشته باشد و به مواردی که موردعلاقه مخاطبان هستند توجه کند. تولید محتوای حرفه‌ای در کنار برآورده کردن نیاز مخاطب با رعایت الگوریتم‌های خاص و نکات مربوط به سئو باعث معرفی صفحه شما به افرادی که به این خدمات نیاز دارند می‌شود.

چنانچه قصد استعلام تعرفه طراحی گرافیک قالب اینستاگرام را دارید، از طریق شماره‌های درج شده با مشاوران ما جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

کمپین‌های تبلیغاتی

امروزه رقبای زیادی وجود دارند که همزمان با شما در حال تلاش برای بالا بردن و ارتقاء خود هستند. در این میان افرادی که بیشترین و قوی‌ترین نوع تبلیغات رادارند شانس بیشتری برای دیده شدن دارند. کمپین‌های تبلیغاتی مرتبط با خدمات شبکه‌های اجتماعی ارائه شده توسط رادپرداز، موجب دیده شدن هرچه بهتر کسب‌وکار و صفحه شما می‌شود. کمپین تبلیغاتی، مجموعه‌ای از فعالیت‌های تبلیغاتی است که برای تبلیغ و شناساندن یک محصول یا خدمات به جامعه هدف مورداستفاده قرار می‌گیرد. درواقع یک کمپین تبلیغاتی برای معرفی یک کسب‌وکار یا خدمات، راه‌اندازی و طراحی می‌شود و به‌سرعت می‌تواند موجب افزایش مخاطبان شما و بازدید از خدمات شما شود.

نحوه ارائه خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی

امروزه اهمیت مدیریت شبکه‌های اجتماعی بر کسی پوشیده نیست؛ اما اگر حضور شما در شبکه‌های اجتماعی مدیریت نشود ممکن است سبب ضرر رساندن به کسب‌وکار شما شود. برای ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن، احتیاج به خدمات مدیریت شبکه‌های اجتماعی دارید. مجموعه‌ی ما، در این راستا تلاش کرده است تا از این موضوع به‌عنوان یک روش میانبر و راحت برای رضایت مشتریان عمل کند. برای بالا بردن سطح کیفی کسب‌وکار خود بهتر است که خدمات مدیریت شبکه‌های اجتماعی به بهترین شکل ممکن انجام گیرند. نحوه ارائه خدمات شبکه‌های اجتماعی با توجه به تنوع این خدمات متفاوت است؛ اما به‌صورت کلی خدمات شبکه‌های اجتماعی در مراحل زیر صورت می‌گیرد.

1. مشاوره و آنالیز نیازها

ابتدایی‌ترین مرحله برای ارائه خدمات شبکه‌های اجتماعی مشاوره و آنالیز نیازهای برند شما است. در این میان ممکن است مشاوران ما به شما راهکارهایی را در جهت بهبود عملکرد ارائه دهند. پس از مشخص نمودن هدف و آنالیز رقبای شما گام دوم را برمی‌دارند.

2. بهترین راه‌حل

پس از مشخص نمودن نیازها و آنالیز رقبا مشاوران ما، با توجه به تجربه و مهارتی که در این زمینه‌دارند بهترین راه‌حل و استراتژی را برای شما در نظر می‌گیرند.

3. ارائه طرح اولیه

پس از مشخص شدن مسر حرکت یک طرح اولیه به شما ارائه می‌شود. در این مرحله اگر کارفرما تغییری را مدنظر داشته باشد‌ بیان می‌کند.

4. تایید کارفرما و تحویل

طرح اولیه تا جایی تغییر می‌کند که مورد تأیید کارفرما شود. البته مشاوران ما در این زمینه راهکارهایی را برای حفظ کیفیت برند سازی بیان می‌کنند. پس از تأیید و کسب رضایت کارفرما طرح یا خدمات خواسته‌شده تحویل کارفرما می‌شود. معمولاً این پروسه در مدت‌زمانی مشخصی که از قبل تعیین‌شده است صورت می‌گیرد.

عوامل مؤثر بر هزینه‌های خدمات سوشیال مدیا

social-media-concept-composition-1

سوشیال مدیا به شما این امکان را می‌دهد که به‌صورت مستقیم با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و بتوانید متناسب با نیاز آن‌ها عمل کنید. ازجمله عوامل مؤثر بر هزینه‌های خدمات سوشیال مدیا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

حجم محتوا و نوع طرح: حجم محتوا و پیچیدگی طرح مدنظر، تأثیر مستقیمی بر روی هزینه‌های نهایی می‌گذارد. هرچقدر حجم محتوا و پیچیدگی طرح بیشتر باشد قیمت تمام‌شده نیز افزایش می‌یابد. همچنین استفاده از ویژگی‌هایی مثل المان‌های متحرک یا انیمیشن می‌تواند بر بالا بردن قیمت نهایی تأثیرگذار باشد.

تعداد صفحات: هرچقدر که تعداد صفحات برای سوشیال مدیا بیشتر باشد، قیمت نهایی نیز افزایش می‌یابد زیرا هر صفحه نیاز به طراحی خاصی دارد و متناسب با تعداد صفحات قیمت نهایی محاسبه می‌شود.

مهارت طراح: میزان تجربه و مهارت طراح، یکی از ملاک‌های مهم در تعیین هزینه‌های خدمات سوشیال مدیا است. هر چقدر که مهارت و سابقه کار طراح بیشتر باشد دستمزد آن نیز افزایش می‌یابد.

زمان تحویل: برای تحویل خدمات سوشیال مدیا مدت‌زمان مشخصی تعیین می‌شود. چنانچه کارفرما در نظر داشته باشد کار خود را به‌صورت فوری تحویل گیرد، ممکن است مشمول هزینه‌ی اضافه‌ی برای او شود.

مزایای استفاده از خدمات شبکه های اجتماعی رادپرداز

مجموعه رادپرداز با ارائه خدمات شبکه‌های اجتماعی، یکی از موفق‌ترین شرکت‌های مطرح در این زمینه شناخته می­شود. از مهم‌ترین مزایای استفاده از خدمات شبکه‌های اجتماعی مجموعه‌ی ما، می­توان به موارد زیر اشاره کرد.

بهترین خدمات:

عملکرد مجموعه رادپرداز نشان‌دهنده حداکثر رضایت‌مندی مشتریان این مجموعه است. مجموعه‌ی ما به کمک تیم مجربی که دارد نیاز کسب‌وکار شمارا به‌خوبی شناسایی می‌کند و آن را به بهترین نحو ممکن رفع می‌کند.

پوشش انواع خدمات شبکه‌های اجتماعی:

تیم ما، مفتخر است که انواع خدمات مربوط به شبکه‌های اجتماعی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی و سوشیال مدیا را ارائه دهد. ارائه این خدمات به‌صورت حرفه‌ای و تخصصی صورت می‌گیرد.

تولید محتوای حرفه‌ای:

تولید محتوایی که توسط مجموعه رادپرداز ارائه می‌شود بسیار حرفه‌ای با رعایت نکات مربوط به سئو است. تولید محتوای حرفه‌ای شانس شمارا برای دیده شدن بسیار بالا می‌برد و موجب بالا رفتن سوددهی مجموعه‌ی شما می‌شود.

برند سازی و شناسایی برند:

یکی از توجهات مجموعه‌ی ما، شناسایی برند شما است. برند سازی و شناسایی برند شما این امکان را می‌دهد تا از بین رقبای خود متمایز شوید و مشتریان به شما اعتماد کنند.

پشتیبانی:

تیم سوشیال مدیای ما معتقد است پس از تحویل کار به کارفرما پروسه دیگری را در جهت کسب رضایت کارفرما طی کند و آن پشتیبانی است. پشتیبانی از خدمات شبکه‌های اجتماعی ارائه‌شده، می‌تواند به مشتریان در این حوزه، اطمینان خاطر دهد.

social-media-concept-composition (2)

دریافت مشاوره رایگان
شبکه های اجتماعی

مشاوره شبکه‌های اجتماعی، روش‌های مؤثری در شناساندن برند شما به مشتریان و جلب اعتماد و رضایت آنان از محصولات و خدماتی که عرضه می‌کنید را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای دریافت این مشاوره لازم نیست هزینه‌های بالایی را پرداخت کنید. مجموعه رادپرداز با ارائه مشاوره رایگان درزمینه خدمات شبکه‌های اجتماعی آماده خدمت به شما مشتریان عزیز است. در این مشاوره کارشناسان مجموعه ما، که افرادی باتجربه و متخصص در این حوزه هستند و نیاز بازار را به‌خوبی می‌شناسند می‌توانند به شما راهکارهایی را در جهت رونق کسب‌وکار و افزایش فروش بدهند. استفاده از مشاوره شبکه‌های اجتماعی باعث می‌شود تا بهترین استراتژی را برای صفحه شبکه اجتماعی کسب‌وکار خود انتخاب کنید.

سوالات متداول

مجموعه رادپرداز، خدمات شبکه‌های اجتماعی خود را در حوزه‌های مختلفی مثل ادمینی و مدیریت، افزایش بازدید و فالوور، کمپین‌های تبلیغاتی، تدوین استراتژی و تولید محتوای حرفه‌ای ارائه می‌دهد.

نحوه ارائه خدمات شبکه‌های اجتماعی بستگی به نوع خدمات متفاوت است؛ اما به‌صورت کلی شامل مشاوره و بررسی نیازها، ارائه طرح اولیه، تأیید کارفرما و تحویل کارفرما می‌شود.

عواملی همچون حجم محتوا و نوع طرح، تعداد صفحات، مهارت طراح و موعد تحویل می‌توانند بر هزینه‌های نهایی تأثیر بگذارند.

 ازجمله مزایای خدمات شبکه‌های اجتماعی مجموعه رادپرداز می‌توان به پوشش انواع خدمات، ارائه بهترین خدمات، برند سازی، پشتیبانی اشاره کرد.