صفحه اصلی  /  درباره ما  /  خدمات  /  استانداردها و کنترل کیفیت  ارتباط با ما

استانداردها و کنترل کیفیت
 
استاندارد ها :

ASTM – API – NACE – ASME – ANSI – DNV – ISO – BSI – RINA – JSI


کار کردن در بازار رقابتی امروز نیازمند نگاهی عمیق تر و دقیق تر به استاندارد های جهانی و کنترل کیفیت است ، امروزه کیفیت با استانداردها و مفاهیم جهانی خود ، زبان مشترک صنایع شده است . شرکتها و کارخانجات از طریق همین زبان با بازار ارتباط برقرار کرده و در خاطر مشریان و کارفرمایان خود اطمینان می آفرینند .همچنین سازمانهای ارائه دهنده استانداردهای کنترل کیفیت با هدف حذف ضایعات ، رضایت مندی مشتریان ، نظام مندی مدیریت و در کل بهره بری همه جانبه پا به عرصه نهاده اند .
کنترل کیفیت مبحثی در علم مدیریت است که زیر مجموعه ایی از TQM ( مدیریت کیفیت جامع ) می باشد .
عمده بحث کنترل کیفیت مربوط به انجام نمونه گیری از محصولات ، بازرسی آن نمونه ها و تعمیم نتایج به کل انباشت محصول است که بر اساس روشهای آماری انجام می گیرد . امروزه مبحث کنترل کیفیت ، جایگاه ویژه ایی در مباحث نظام مدیریتی دارد.
کارشناسان دلایل پائین بودن کیفیت کالا و خدمات را معمولاً در سوء مدیریت ، عدم برنامه ریزی مناسب و کم بها دادن به وظیفه کنترل کیفیت می دانند .
شرکت بازرگانی سولار کاوان با بهره مندی از توانایی کم نظیر شرکت بین المللی  SGS در امر بازرسی کنترل کیفیت ، توان فنی خود را به بالاتر حد ممکن رسانده است . از این رو گروه بازرگانی سولار کاوان در راستای اطمینان خاطر کار فرمایان محترم و بنا به در خواست آنها قادر به ارائه انواع گواهی نامه های کنترل کیفیت ، شامل انواع گزارشات ساخت و بازرسی حین تولید و غیره مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا می باشد .
 

  
 

صفحه اصلی  /  درباره ما  /  خدمات  /  استانداردها و کنترل کیفیت  ارتباط با ما

طراحی وب سایت توسط راد پرداز