صفحه اصلی  /  درباره ما  /  خدمات  /  استانداردها و کنترل کیفیت  ارتباط با ما

صفحه اصلی
 

این واحد بازرگانی حاصل تجربه و تلاش گروهی از متخصصان مجرب در امور بازرگانی می باشد . که عمدتاً در زمینه تأمین کالا و تجهیزات در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی فعالیت می نماید .
با توجه به اهداف ،مجموعه تلاشها و برنامه ریزهای انجام شده توسط کارشناسان این گروه بازرگانی ، در حال حاضر کلیۀ کالاها و محصولات مطابق با استانداردهای جهانی بهمراه بازرسی کنترل کیفی توسط منابع معتبر به کارفرمایان محترم کشور ارائه می شود و براین اساس مفتخریم مشتری مداری ، کیفیت و لزوم رعایت استانداردها جهانی را سر لوحه فعالیتهای خود قرار داده ایم .
امیدوارم که در پرتو مهر یزدان پاک و با استمرار حرکت سازنده در راستای تهیه کالاهای خاص مورد نیاز پروژه های ملی و اجرای طرحهای توسعه کمی و کیفی ، آموزشهای تخصصی و بکارگیری آخرین تکنولوژی و دانش فنی روز این توفیق را داشته باشیم تا ضمن پاسخگویی به نیازهای صنعت کشور در راستای اهداف توسعه صنعتی و خود کفایی مهین عزیزمان ایران نقش سازنده ایی را ایفا نماییم و به مجموعه ایی توانا تر و کوشا تر تبدیل شویم . امیدوارم که خداوند متعال این گروه را در رسیدن به اهداف ارزشمند خود مورد لطف و عنایت خویش قرار دهد.

                                                                                                                                  مسعود کاکائی

                                                                                                                                       مدیرعامل
 

 

صفحه اصلی  /  درباره ما  /  خدمات  /  استانداردها و کنترل کیفیت  ارتباط با ما

طراحی وب سایت توسط راد پرداز